15HP-11KW 3 FAZ / 400V Pompa İçin Sulama Paketi
TommaTech
Ürün Kodu : GESP-380V-15HP-TT550
Ürün Barkod No : 8698683181930760859
  WhatsApp İle İletişime Geç
Paylaşın
Paket İçerikleri:
Ürün Açıklaması Miktar Birim
TommaTech 550 Watt Güneş Paneli - M12 Half Cut Perc Monokristal 32 Adet
TommaTech 15kW Sulama Pompası İnverteri - 3 Faz 400 Volt 1 Adet
15kW Galvaniz IP67 Hazır Sulama Kutusu 1 Adet
36 Panelli 2x18 Dikey Düz Zemin Çinko Kaplama G.A. 1 Adet
TommaTech 6,0mm Solar Kablo PVI1-F Siyah 60 Adet
TommaTech 6,0mm Solar Kablo PVI1-F Kırmızı 60 Adet
SMC4-MC4 Dişi-Erkek Bağlantı Konnektör Seti 4 Adet
NYAF 1 Metre (16mm - Kesit) Topraklama Kablosu 5 Adet